SYM NH X 125

SYM NH X 125 charakteryzuje się bardziej streetowym, agresywnym wyglądem. Pozycja za kierownicą jest nieco bardziej pochylona, dzięki czemu mamy wrażenie, że jedziemy na bardziej sportowym motocyklu typu naked. Zwinna i zwarta konstrukcja, mimo swojego bardziej masywnego wyglądu sprawnie pokonuje miejskie ulice. Dzięki prawie równomiernemu rozłożeniu masy SYM NH X świetnie reaguje na dynamiczne skręty, których doświadczyć możemy podczas jazdy w mieście.

NH X 125 wyposażony jest w silnik jednocylindrowy, czterosuwowy z elektronicznym wtryskiem paliwa o pojemności 124,1cm3 i mocy 7,5kW (10,2KM) oraz momencie obrotowym na poziomie 9,5Nm. Dzięki temu prowadzić można go posiadając prawo jazdy kat. B.  Za bezpieczeństwo odpowiadają pojedyncze tarcze hamulcowe zastosowane zarówno z przodu jak i z tyłu. Hamulce wyposażone są w system CBS (Combined Breaking System) co zwiększa precyzję i skuteczność hamowania. Pełna specyfikacja dostępna tutaj.

Oprócz tego SYM NH to również nowoczesny styl i technologia. Zarówno przednie jak i tylne lampy wykonane są w technologii LED, a na pokładzie znajdziemy m.in. wyświetlacz LCD oraz gniazdko 2A USB.

W Polsce na chwilę obecną model X dostępny jest w malowaniu:

  • Cały czarny (GY-7450U)
  • Czarno-niebieski (BU-289S)
  • Czarno-biały (WH-006)

 

Cennik dostępny na stronie www.sympolska.com zawiera sugerowane ceny detaliczne zawierające 23% podatku VAT uzależnione od wersji kolorystycznej oraz wyposażenia. Szczegółowe informacje dostępne są w autoryzowanych salonach SYM. Liczba motocykli ograniczona. Firma Inter Cars S.A. jest wyłącznym importerem motocykli i skuterów SYM w Polsce i zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian cen oraz specyfikacji motocykli zawartych w cenniku dostępnym na tej stronie bez uprzedzenia. Wszelkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 4 ust. 3 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r., jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Wiążące oferty dotyczące sprzedaży pojazdów, a także informacje dotyczące wyposażenia przedstawiane są przez autoryzowanych dealerów SYM, których adresy dostępne są na stronie http://sympolska.com/siec-sprzedazy

Silnik Jednocylindrowy, czterosuwowy, O. H. C.
Pojemność skokowa 124,1 cm3
Moc 10,2 KM (7,5 kW) przy 8 500 obr./ min
Zasilanie
Skrzynia biegów 5-cio biegowa
Rama
Długość 2 040 mm
Szerokość 745 mm
Wysokość 1 080 mm
Masa 143 kg
Zbiornik Paliwa 11 l